خانه » قوانین سایت
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما

قوانین سایت

 

 مالکیت معنوی

انتشار کلیه ی جزوات دانلود رایگان سایت با ذکر منبع اشکالی ندارد.

انتشار یا کپی محصولات سایت که به فروش می رسند غیرقانونی بوده و تحت پیگرد قرار میگیرد.
شرایط استفاده از خدمات سایت

جهت استفاده از مطالب مشاوره ای و انگیزشی و جزوات رایگان سایت نیاز به عضویت نمی باشد و می توانید بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید.

سایت ریاضی صد در حال حاضر هیچ نوع نمایندگی ندارد و خرید محصولات را فقط از این سایت و واریزها را فقط به نام شخص حامد دلیجه انجام دهید. در غیر اینصورت موسسه ریاضی صد مسیولیتی برعهده نمی گیرد.

از آنجایی که سایت ما نظرات زیادی دارد و امکان پرسش و پاسخ وجود دارد، نظرات در چارچوب تایید می شوند.

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به مهندس حامد دلیجه ® و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دی وی دی ریاضیات کنکور
دی وی دی ریاضی کنکور
  افزایش تراز هزار در یک روز