دی وی دی افزایش تراز هزار دی یک روز
خانه » مدیریت mba » شرایط قبول شدن MBA دانشگاه تهران
کانال تلگرام ریاضی 100

شرایط قبول شدن MBA دانشگاه تهران

چگونگی پذیرش دوره MBA دانشگاه تهران
همزمان با ابلاغیه مرکز آموزش‌های کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، پذیرش دانشجو در دوره MBA این دانشگاه آغاز گردیده است.
دکتر مشایخی رئیس مرکز آموزش‌های کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با تاکید بر لزوم اجرای دوره‌های مذکور در دانشگاه تهران ، گفت : MBA دوره تحصیلی شناخته‌شده‌ای در جهان است که طی آن فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف به‌منظور کسب دانش و مهارت‌های لازم برای مدیریت کسب‌وکارها و رهبری سازمان‌ها ،دوره تحصیلات تکمیلی خود را در آن می‌گذرانند و دانشگاه تهران نیز به‌عنوان قطب علمی کشور در این زمینه، با بهره‌گیری حداکثری از توان علمی موجود و برجسته‌ترین اساتید دانشگاه تهران اقدام به برگزاری دوره عالی MBA به‌صورت فشرده و در گرایش‌های مختلف نموده است.

دکتر مشایخی افزود :به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در دوره MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۳ می‌رسانیم، ثبت‌نام منحصراً به‌صورت اینترنتی از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳/۳/۹۳ آغاز می‌گردد و داوطلبان پس از ثبت‌نام اولیه در سایت مرکز به نشانی www.utmba.ir دعوت به مصاحبه خواهند شد و ثبت‌نام داوطلبان منوط به قبولی در مصاحبه می‌باشد.
شایان‌ذکر است که این دوره یک‌ساله در ۳ ترم برگزار خواهد شد که به دانش‌آموختگان در پایان دوره گواهینامه‌ای معتبر از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اعطا خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *