خانه » مدیریت mba » شرایط قبول شدن MBA دانشگاه تهران
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما
 
.
 

شرایط قبول شدن MBA دانشگاه تهران

چگونگی پذیرش دوره MBA دانشگاه تهران
همزمان با ابلاغیه مرکز آموزش‌های کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، پذیرش دانشجو در دوره MBA این دانشگاه آغاز گردیده است.
دکتر مشایخی رئیس مرکز آموزش‌های کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با تاکید بر لزوم اجرای دوره‌های مذکور در دانشگاه تهران ، گفت : MBA دوره تحصیلی شناخته‌شده‌ای در جهان است که طی آن فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف به‌منظور کسب دانش و مهارت‌های لازم برای مدیریت کسب‌وکارها و رهبری سازمان‌ها ،دوره تحصیلات تکمیلی خود را در آن می‌گذرانند و دانشگاه تهران نیز به‌عنوان قطب علمی کشور در این زمینه، با بهره‌گیری حداکثری از توان علمی موجود و برجسته‌ترین اساتید دانشگاه تهران اقدام به برگزاری دوره عالی MBA به‌صورت فشرده و در گرایش‌های مختلف نموده است.

دکتر مشایخی افزود :به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در دوره MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۳ می‌رسانیم، ثبت‌نام منحصراً به‌صورت اینترنتی از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳/۳/۹۳ آغاز می‌گردد و داوطلبان پس از ثبت‌نام اولیه در سایت مرکز به نشانی www.utmba.ir دعوت به مصاحبه خواهند شد و ثبت‌نام داوطلبان منوط به قبولی در مصاحبه می‌باشد.
شایان‌ذکر است که این دوره یک‌ساله در ۳ ترم برگزار خواهد شد که به دانش‌آموختگان در پایان دوره گواهینامه‌ای معتبر از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اعطا خواهد شد.

 

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دی وی دی ریاضیات کنکور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور
  افزایش تراز هزار در یک روز