خانه » دبیرستانی » المپیاد » آمادگی برای المپیاد فیزیک دانش آموزی
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما
 
.
 

آمادگی برای المپیاد فیزیک دانش آموزی

آمادگی برای المپیاد فیزیک دانش آموزی

لمپیاد فیزیک یکی از اهداف آشنایی دانش آموزان با سطوح بالاتر از کتاب و حتی مباحث دانشگاه در رشته فیزیک میباشد. و دانش آموزان سال دوم و سوم دبیرستان میتوانند در این آزمون شرکت کنند. اما اگر چه سن کمی دارند اما باید تسلط کافی روی دروس رشته فیزیک تقریبا تا ترم ۳ یا ۴ داشته باشند. و حتی گاهی تسلط آنها از کسی که رشته فیزیک میخواند، بیشتر است.

در این رشته علاوه بر فیزیک ، به ریاضیات تقریبا سطح بالا و هوش و ایده های جدید هم نیاز است.
المپیاد فیزیک از چند مرحله آزمون تشکیل میشود و در هر مرحله با گزینش چند نفر، که در آزمون ها نمره ی بهتری کسب کرده باشند به مرحله بعد راه پیدا میکنند.
در آزمون مرحله ی اول و بعد، دوم، دانش آموزان برتر جدا میشوند و تعداد ۴۰ نفر به مرحله سوم که مهم ترین مرحله است راه پیدا میکنند.
از بین این ۴۰ نفر، به ۱۰ نفر مدال طلا و به بقیه مدال های نقره و برنز اعطا میگردد.

و البته هر کدام مزایایی دارند.
مثلا کسی که مدال طلا بگیرد، معاف از کنکور و سربازی میشود، و هر رشته ای(از گروه ریاضی فیزیک) که بخواهد میتواند برود و…
مدال های نقره و برنز نیز سهمیه ای در کنکور دارد و…

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شدو در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. علایق من فضا ،کهکشان ها ، مسایل نسبیت و سیاهچاله است.دیگرمهارت های من مهندس بهینه سازی و افزایش راندمان، داده کاوی،کنترل پروژه،طراح سایت، روانشناس،سخنران و. است. جهت مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس روی عکس پایین کلیک کنید.. با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * hamed.dalijeh@gmail.com

More Posts - Website - Google Plus

دی وی دی ریاضیات کنکور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور
پشتیبانی تلگرام