دی وی دی افزایش تراز هزار دی یک روز
خانه » پرواز با ریاضی » نرم افزارهای ریاضی » نرم افزار ریاضی برای دانش آموزان دبیرستانی
کانال تلگرام ریاضی 100

نرم افزار ریاضی برای دانش آموزان دبیرستانی

نرم افزار ریاضی برای دانش آموزان دبیرستانی

نرم افزار ریاضی power toy calc

نرم افزار رسم نمودارهای ریاضی

این برنامه، یک نرم افزار ریاضی می باشد که مطمئنا برای دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان سال اول و دوم بسیار کاربرد دارد نام این نرم افزارPower Toy Calc می باشد و در واقع یک ماشین حساب مهندسی است با امکانات اضافی. برای مثال نمودار هر تابعی را که به آن بدهید برای شما رسم می کند و به ازای مقادیر مختلف اندازه تابع را محاسبه می کند.

این نرم افزار انواع و اقسام توابعی مثلثاتی و لگاریتمی و جذر و غیره را به صورت پیش فرض دارد و به شما نیز امکان تعریف توابع جدید را می دهد. همچنین تبدیل واحدهای مختلف را به راحتی برای شما انجام می دهد برای مثال تبدیل متر و فونت و اینچ و یارد به یکدیگر یا تبدیل کیلوگرم و پوند و اونس و انواع تبدیل زمان ها و سرعت و دماها.

برای دیدن نمودار یک تابع روی گزینه ADD کلیک کنید، پنجره ای باز می شود که از شما می خواهد تابع مورد نظر را به صورت g(x)=… بنویسید. به محض تایید تابع، نمودار آن برای شما رسم می شود.

جهت بدست آوردن اندازه تابع به ازای مقادیر مختلف در قسمت Input، تابع خود را همراه با مقدار مورد نظر بنویسید، برای مثال g(2). آنگاه مقدار تابع را در پنجره بالایی مشاهده کنید. در این قسمت می توان از توابع پیش فرض با کلیک کردن روی آنها استفاده کرد.

این نرم افزار برای انجام تکالیف ریاضی دبیرستان و محاسبات عددی فوق العاده است.

دانلود با حجم: ۲۹۰KB

پسورد: www.birkari.blogfa.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *