خانه » دبیرستانی » اخبارآموزشی » دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در آلوده‌ترین نقطه تهران هستند!
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما
 
.
 

دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در آلوده‌ترین نقطه تهران هستند!

حامد دلیجه در دوران دانشجویی
حامد دلیجه در دوران دانشجویی

حامد دلیجه : ما که ۸۸ تا ۹۲ امیرکبیر بودیم 🙁

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از احتمال تهیه تغذیه غیرهورمونی برای دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، صراف شیرازی در مراسم سومین گردهمایی روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که صبح امروز به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، گفت: طبق آخرین آمار جمعیت کشور ۷۵ میلیون نفر است که به نظر من از این تعداد حداقل ۷۳ میلیون نفر نیاز به بازبینی در آسیب‌های روحی دارند.

وی با اشاره به موقعیت مکانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: متاسفانه دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در آلوده‌ترین نقطه تهران قرار دارند و هوا و فضا و غذای آنها بسیار آلوده است.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از احتمال غیرهورمونی شدن تغذیه دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد و گفت: سعی می‌شود حتی چای دانشجویان سالم و غیرهورمونی باشد و این امر در سبد غذایی که هر سال در ماه مبارک رمضان به دانشجویان ارائه می‌شود هم رعایت شود. ممکن است این باعث کاهش کمیت شود اما کیفیت را افزایش می‌دهد.

صراف شیرازی با بیان اینکه مشکل دانشگاه صنعتی امیرکبیر فیزیکی است، اظهار کرد: دانشگاه در مرکز شهر قرار دارد و برای حتی یک متر توسعه آن مشکل تامین هزینه وجود دارد. امیدواریم با کمک وزارت علوم و مردم مشکلات موجود را برطرف کنیم و مراکز بهداشت غنی‌تر شوند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به فعالیت مراکز بهداشت و درمان در دانشگاه‌ها گفت: این مراکز نقش موثری در دانشگاه‌ها دارند. دانشجویان در سنینی قرار دارند که هم در بهترین و هم در بحرانی‌ترین مرحله زندگی خود هستند و باید از جهات مختلف علمی، جسمی، روانی و غیره مراقبت شوند.

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شدو در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. علایق من فضا ،کهکشان ها ، مسایل نسبیت و سیاهچاله است.دیگرمهارت های من مهندس بهینه سازی و افزایش راندمان، داده کاوی،کنترل پروژه،طراح سایت، روانشناس،سخنران و. است. جهت مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس روی عکس پایین کلیک کنید.. با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * hamed.dalijeh@gmail.com

More Posts - Website - Google Plus

دی وی دی ریاضیات کنکور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور