دی وی دی افزایش تراز هزار دی یک روز
خانه » جزوات کنکوری » ادبیات » دانلود رایگان کتابهای ۱۰ سوالی کانون فرهنگی آموزش
کانال تلگرام ریاضی 100

دانلود رایگان کتابهای ۱۰ سوالی کانون فرهنگی آموزش

دانلود رایگان کتاب‌های ۱۰ سوالی های کانون فرهنگی آموزش

دانلود رایگان کتابهای 10 سوالی قلم چی
دانلود رایگان کتابهای ۱۰ سوالی قلم چی

اگر قبلاً درس‌ها را خوب خونده اید می‌توانید در شروع هر بار مطالعه ی دروس، یک مجموعه‌ی ۱۰ سوالی را تمرین کنید و تست بزنید. این ۱۰ سوالی‌ها مانند قطب نما مسیر مطالعه‌ی شما را روشن خواهد کرد.

هر مجموعه‌ی ۱۰ سوالی نمونه‌ای از یک مبحث است و شما بعد از حل می فهمید که کجا راباید دوباره مرور کنید. و در کدام قسمت‌ها نیاز به مطالعه و تمرین بیش‌تر دارید و از طرفی دیگر مشخص می‌کند در کدام قسمت‌ها تسلط‌ تان کافی است و بر خلاف تصور اولیه آن مباحث را فراموش نکرده‌اید.

در پایان هم می‌توانید به سراغ این مجموعه‌ها بروید تا آن‌چه را آموخته‌اید تمرین کنید و از میزان تسلط خود آگاه شوید. پس مجموعه‌ی ۱۰ سوالی‌ها را هم می‌توانید در آغاز هر نوبت مطالعه، تمرین کنید و هم می‌توانید در پایان مطالعه‌ی خود تمرین کنید البته تمرین ۱۰ سوالی‌ها در آغاز یا پایان دو نتیجه‌ی متفاوت خواهد داشت. اگر هر مجموعه را در آغاز تمرین کنید آن مجموعه جنبه‌ی تشخیصی خواهد داشت و راه و مسیر مطالعه را به شما نشان خواهد داد و اگر در پایان مطالعه‌تان تمرین کنید می‌توانید کار خودتان و میزان تسلط‌تان را ارزیابی کنید. این مجموعه‌ها هم می‌توانند قطب نما و مسیریاب مطالعه باشند و هم می‌توانند رکورد شما و میزان دانش شما را در هر مبحث اندازه گیری کنند .

چرا؟ چرا این مجموعه ها دارای دو کاربرد هستند؟

ویژگی دو گانه‌ی مجموعه‌های ۱۰ سوالی به نحوه‌ی تدوین کتاب ارتباط دارد. این مجموعه‌های ۱۰ سوالی نمونه‌ای از کتاب‌های آبی کانون هستند و تقریباً از هر ۱۰ سوال کتاب‌های آبی یک سوال نمونه‌ انتخاب شده‌اند و می‌دانید که کتاب‌های آبی شامل تست‌های کنکور سراسری و تست‌های استاندارد آزمون‌های برنامه‌ای کانون و آزمون‌های آزمایشی هستند. بنابراین این مجموعه‌ها که هر کدام مشتی نمونه خروار هستند می‌توانند هم جهت یاب و هم ارزیابی کننده‌ی کار شما باشند. شما اگر کتاب‌های آبی کانون را داشته باشید یا نداشته باشید این مجموعه‌های ۱۰ سوالی راهگشای خوبی برای مطالعه و معیار خوبی برای جمع‌بندی آموخته‌های شما خواهند بود .

دراینجا لینک دانلود هر درس را جدا قرار داده ایم. اگر قصد دارید تمامی دروس را یکجا دانلود کنید در انتهای این لینک ها موجود می باشد.

وبسایت ریاضی ۱۰۰ تقدیم می کند.

حتما حتما دانلود کنید. کلی کلی تست های مبحثی ۱۰ تا ۱۰ تا با پاسخ تشریحی.

نمونه عکس ها را ببینید.

کتاب های 10 سوالی کانون
کتاب های ۱۰ سوالی کانون
پاسخ نامه
پاسخ نامه
تمامی لینک های دانلود مستقیما از سرور وبسایت ریاضی صد می باشند.

پسورد  تمامی فایل ها  :   www.riazi100.ir

منبع   :  ریاضی صد

دانلود یکجای تمامی کتاب های بالا در یک فایل :

 

حجم فایل : ۶۸ مگابایت

پسورد   فایل  :   www.riazi100.ir

منبع   :  ریاضی صد

۲ نظرات

  1. سلام این فایلا اکسترکت نمی شن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *