خانه » جزوات کنکوری » ادبیات » دانلود رایگان کتابهای ۱۰ سوالی کانون فرهنگی آموزش
 

دانلود رایگان کتابهای ۱۰ سوالی کانون فرهنگی آموزش

دانلود رایگان کتاب‌های ۱۰ سوالی های کانون فرهنگی آموزش

دانلود رایگان کتابهای 10 سوالی قلم چی
دانلود رایگان کتابهای ۱۰ سوالی قلم چی

اگر قبلاً درس‌ها را خوب خونده اید می‌توانید در شروع هر بار مطالعه ی دروس، یک مجموعه‌ی ۱۰ سوالی را تمرین کنید و تست بزنید. این ۱۰ سوالی‌ها مانند قطب نما مسیر مطالعه‌ی شما را روشن خواهد کرد.

هر مجموعه‌ی ۱۰ سوالی نمونه‌ای از یک مبحث است و شما بعد از حل می فهمید که کجا راباید دوباره مرور کنید. و در کدام قسمت‌ها نیاز به مطالعه و تمرین بیش‌تر دارید و از طرفی دیگر مشخص می‌کند در کدام قسمت‌ها تسلط‌ تان کافی است و بر خلاف تصور اولیه آن مباحث را فراموش نکرده‌اید.

در پایان هم می‌توانید به سراغ این مجموعه‌ها بروید تا آن‌چه را آموخته‌اید تمرین کنید و از میزان تسلط خود آگاه شوید. پس مجموعه‌ی ۱۰ سوالی‌ها را هم می‌توانید در آغاز هر نوبت مطالعه، تمرین کنید و هم می‌توانید در پایان مطالعه‌ی خود تمرین کنید البته تمرین ۱۰ سوالی‌ها در آغاز یا پایان دو نتیجه‌ی متفاوت خواهد داشت. اگر هر مجموعه را در آغاز تمرین کنید آن مجموعه جنبه‌ی تشخیصی خواهد داشت و راه و مسیر مطالعه را به شما نشان خواهد داد و اگر در پایان مطالعه‌تان تمرین کنید می‌توانید کار خودتان و میزان تسلط‌تان را ارزیابی کنید. این مجموعه‌ها هم می‌توانند قطب نما و مسیریاب مطالعه باشند و هم می‌توانند رکورد شما و میزان دانش شما را در هر مبحث اندازه گیری کنند .

چرا؟ چرا این مجموعه ها دارای دو کاربرد هستند؟

ویژگی دو گانه‌ی مجموعه‌های ۱۰ سوالی به نحوه‌ی تدوین کتاب ارتباط دارد. این مجموعه‌های ۱۰ سوالی نمونه‌ای از کتاب‌های آبی کانون هستند و تقریباً از هر ۱۰ سوال کتاب‌های آبی یک سوال نمونه‌ انتخاب شده‌اند و می‌دانید که کتاب‌های آبی شامل تست‌های کنکور سراسری و تست‌های استاندارد آزمون‌های برنامه‌ای کانون و آزمون‌های آزمایشی هستند. بنابراین این مجموعه‌ها که هر کدام مشتی نمونه خروار هستند می‌توانند هم جهت یاب و هم ارزیابی کننده‌ی کار شما باشند. شما اگر کتاب‌های آبی کانون را داشته باشید یا نداشته باشید این مجموعه‌های ۱۰ سوالی راهگشای خوبی برای مطالعه و معیار خوبی برای جمع‌بندی آموخته‌های شما خواهند بود .

دراینجا لینک دانلود هر درس را جدا قرار داده ایم. اگر قصد دارید تمامی دروس را یکجا دانلود کنید در انتهای این لینک ها موجود می باشد.

وبسایت ریاضی ۱۰۰ تقدیم می کند.

حتما حتما دانلود کنید. کلی کلی تست های مبحثی ۱۰ تا ۱۰ تا با پاسخ تشریحی.

نمونه عکس ها را ببینید.

کتاب های 10 سوالی کانون
کتاب های ۱۰ سوالی کانون
پاسخ نامه
پاسخ نامه
تمامی لینک های دانلود مستقیما از سرور وبسایت ریاضی صد می باشند.

پسورد  تمامی فایل ها  :   www.riazi100.ir

منبع   :  ریاضی صد

دانلود یکجای تمامی کتاب های بالا در یک فایل :

 

حجم فایل : ۶۸ مگابایت

پسورد   فایل  :   www.riazi100.ir

منبع   :  ریاضی صد

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

۲ نظرات

  1. سلام این فایلا اکسترکت نمی شن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  افزایش تراز هزار در یک روز