برگزاری همایش ریاضی در شهرشما
 
.
 

رشته ی امور بیمه

رشته امور بیمه
رشته امور بیمه

نام رشته: امور بیمه

یکی از ضروری ترین مسائلی که در جهان امروز شکل جدی به خود گرفته، صنعت بیمه است . حوادث روزگار آنقدر متنوع و غیر قابل کنترل شده است که هیچ گاه نمی توان تصور کردکه می توانست راهی بهتر از بیمه را تصور کرد بیمه همانند حوادث دچار تنوع و تعددشده است و برای هر یک از حوادث نوع خاصی از بیمه تعریف شده است.

دوره کاردانی بیمه یکی از دوره های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از آموزش آن تربیت افرادی است که پساز یک آموزش دو ساله نظری و عملی به طور رسمی عهده دار مسئولیت هایی در شبکه بیمه ای کشور، به ویژه در دوره های اجرایی میانی و پایین تر گردیده و خلاء حرفه ای موجود دراین زمینه را بر طرف نمایند.

طول دوره و شکل نظام

طول دوره کاردانی بیمه حداقل ۵ ترم می باشد. طول هر نیمسال تحصیلی ۱۶ هفته فعال در نظر گرفته شده است (که البته با نظر شورایعالی برنامه ریزی قابل افزایش است.(
درس های رشته

   نام درس
ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت ۱ آمار و کاربرد آن در مدیریت بیمه مسئولیت
ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت ۲ اصول بیمه بیمه های اتکایی
زبان تخصصی بیمه ۱ و ۲ اقتصاد خرد تربیت بدنی ۱
زبان خارجی عمومی اقتصاد کلان حسابداری ۱
فارسی عمومی بازاریابی و مدیریت بازار حسابداری ۲
مبانی رفتار سازمانی بیمه اشخاص ۱ حسابداری شرکت های بیمه
مبانی سازمان و مدیریت بیمه اموال ۱ حقوق بیمه
مبانی و کاربرد کامپیوتر در مدیریت بیمه اموال۲ (بیمه دریایی) حقوق تجارت
کلیات حقوق

 

بازار کار

فارغ التحصیلان دوره کاردانی قادر خواهند بود فعالیت های زیر را در سیستم بیمه ای کشور به ویژه در سطح شعب استان‌ها انجام دهند.

  1. انجام امور مربوط به صدور
    ۲٫ انجام امور مربوط به تسویه خسارات
    ۳٫ انجام امور مربوط به حسابداری شعب
    ۴٫ سرپرستی و یا معاونت واحدهای تابعه صنعت بیمه

منبع :ریاضی ۱۰۰

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دی وی دی ریاضیات کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور
  افزایش تراز هزار در یک روز