خانه » جزوات کنکوری » زیست » روش جواب دادن به تست های زیست در سر جلسه ی کنکور
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما
 
.
 

روش جواب دادن به تست های زیست در سر جلسه ی کنکور

روش جواب دادن به تست های زیست در سر جلسه ی کنکور

روش پاسخ دادن به سوالات زیست کنکور
روش پاسخ دادن به سوالات زیست کنکور

ابتدا این موضوع را در نظر داشته باشید که ذهن انسان برای حفظیات محدود است پس در طول جلسه کنکور اگرکلمه ای خدای نکرده به ذهن شما نیومد … طبیعی است و تنها یک کلمه نباید شما را از جواب دادن به بقیه سوالات ناامید کند .
سعی کنید هر کدام از سوالات کنور را بدن توجه به سایر سوالات جواب بدید … انگار نه انگار که در برگه به غیر سوالی که می خونید سوال دیگری نیز هست … با این طرز فکر انرژی شما برای جواب دادن به تمام سوالات تحلیل نمی رود .
مثال
اگر کنکور ۹۲ را در نظر بگیرید به یکباره به صفحه سوالات نگاه کنید ممکن است……..

دانلود جزوه روش جواب دادن به تست های زیست در سر جلسه ی کنکور

پسورد  فایل   :   www.riazi100.ir

منبع   :  ریاضی صد

حجم فایل :۱٫۶۵ مگابایت

باتشکراز:علی غیاثی

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دی وی دی ریاضیات کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور
  افزایش تراز هزار در یک روز