خانه » دبیرستانی » اخبارآموزشی » زمان اعلام نتایج آزمون سراسری ۹۴
 

زمان اعلام نتایج آزمون سراسری ۹۴

نتایج آزمون سراسری ۹۴ 
نتایج 94
نتایج ۹۴
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم و در هفته اول مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
وی افزود: پاسخنامه‌های داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی – علوم تجربی ، علوم انسانی که رتبه کشوری آن‌ها ۷۵ هزار و کمتر از آن هستند یک هفته پس از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.
توکلی ادامه داد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند حداکثر ۱۵۰ کد رشته محل را از گروه‌های آزمایشی مجاز انتخاب کنند.
وی در ادامه گفت: شانس قبولی داوطلبان در رشته‌های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در کنکور سراسری سال ۹۴ بیشتر است.
اما در نقطه مقابل به دلیل اینکه ۵۰ درصد داوطلبان را گروه آزمایشی تجربی تشکیل می‌دهند از شانس قبولی کمتری برخوردار هستند.
توکلی در پایان گفت: در رشته‌های هنر و زبان‌های خارجی ظرفیت داوطلبان کمتر است به همین دلیل شانس قبولی برای ‌آن‌ها زیاد است.

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  افزایش تراز هزار در یک روز