خانه » جزوات کنکوری » شیمی » جزوه آموزشی هیدروکربن شیمی دوم دبیرستان
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما
 
.
 

جزوه آموزشی هیدروکربن شیمی دوم دبیرستان

جزوه آموزشی هیدروکربن شیمی دوم دبیرستان

جزوه آموزشی هیدروکربن شیمی دوم دبیرستان

تنوع ترکیبهای آلی و ویژگی آن ها به دلیل نوع آرایش اتم های سازنده ی مولکو لهای آن هاست. بنابراین آشنایی با ساختار مولکول های آلی می تواند ما را در درک خواص و ویژگیهای آ نها یاری کند. در ادامه ی این بخش به بررسی ساختار و ویژگیهای هیدروکربنها و برخی از ترکیبهای آلی اکسیژن دار و نیتروژن دار می پردازیم.

 مولکول ها، ذره های سازند هی ترکیب های آلی هستند. از این رو ترکیبهای آلی را می توان نمونه ای از ترکیب های کووالانسی K یا مولکولی دانست.
گاز طبیعی به طور عمده از متان، ساد ه ترین آلکان، « . تقریباً تمام هیدروکربنها از نفت، زغال سنگ و گاز طبیعی به دست می آیند تشکیل شده است. بیش ترین جزء نفت خام را نیز آلکانها تشکیل می دهند.

در ادامه این جزوه ی وبسایت ریاضی صد را رایگان دانلود کنید.

دانلودجزوه آموزشی هیدروکربن شیمی دوم دبیرستان

برای دانلود فایل با لینک مستقیم از سایت ریاضی صد کلیک کنید.
 پسورد را تایپ کنید
فرمت فایل :pdf حجم فایل :۱٫۷ مگ پسورد :www.riazi100.ir منبع:ریاضی صد

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شدو در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. علایق من فضا ،کهکشان ها ، مسایل نسبیت و سیاهچاله است.دیگرمهارت های من مهندس بهینه سازی و افزایش راندمان، داده کاوی،کنترل پروژه،طراح سایت، روانشناس،سخنران و. است. جهت مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس روی عکس پایین کلیک کنید.. با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * hamed.dalijeh@gmail.com

More Posts - Website - Google Plus

دی وی دی ریاضیات کنکور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور