خانه » دبیرستانی » المپیاد » کتاب های پیشنهادی برای مرحله اول المپیاد شیمی
 

کتاب های پیشنهادی برای مرحله اول المپیاد شیمی

کتاب های پیشنهادی برای مرحله اول المپیاد شیمی

 • کتاب چگونه مسائل شیمی را حل کنیم؟
  در این کتاب که یکی از مهم ترین منابع مناسب برای دانش آموزان داوطلب شرکت در المپیاد شیمیبه شمار می رود، به آموختن راهکار های مختلف و متنوعی برای حل مسائل شیمی پرداخته شده است. روش های حل مسئله ای که در کمتر کتابی به چشم می خورند و از طرفی می توانند برای دانش آموزان بسیار مفید واقع شوند
 • کتاب شیمی عمومی مورتیمر (جلد اول)
  کتاب شیمی عمومی مورتیمر هم یکی دیگر از کتاب ها و منابع بسیار مهم المپیاد شیمیاست. این کتاب که در اصل یک کتاب مرجع (رفرنس) دانشگاهی میباشد به بیان اصول و قواعد علم شیمی پرداخته است. درصورتی که درمطالعه این کتاب با مشکلاتی مواجه شدید توصیه میشود ابتدا منابع ساده تر را مطالعه کرده و سپس سراغ این کتاب بیایید.
 • کتاب های موضوعی المپیاد شیمی(انتشارات فاطمی)

 • کتاب مسائل برگزیده شیمی*
 • کتاب مرحله اول المپیادهای شیمی ایران (از ابتدا تا کنون)
  حل کردن نمونه سوال های المپیادهای شیمی سال های قبل، یکی از مهم ترین کار هایی است که یک داوطلب شرکت در المپیاد های شیمی باید انجام دهد. یکی از اصلی ترین منابع مطالعاتی المپیاد شیمی، سوالاتی هستند که در المپیاد های سال های گذشته مطرح شده اند. این سوالات را می توانید در بخش سوالات المپیاد شیمی سایت نیز ملاحظه بفرمایید.
 • کتاب شیمی ۱ و ۲(انتشارات الگوی توسعه نمونه)*

 • کتاب المپیاد شیمی(انتشارات خوشخوان)

 • کتاب های المپیاد شیمیآمریکا، کانادا، استرالیا

 منبع : ریاضی صد

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

۴ نظرات

 1. سوالات المپیاد شیمی کجای سایت است؟

 2. سلام من دانش آموز سوم هستم ومیخوام برای المپیاد شیمی کار کنم روی کتاب شیمی ۲ تسلط خوبی دارم و فکر میکنم زمان المپیاد هم تسلط خوبی روی شیمی۳ پیدا کنم و خوشبینم مرحله اول رو قبول بشم ولی واسه مرحله دوم راه سختی پش رو ددارم لطفا چند کتاب کم حجم و مفید معرفی کنید—سال سوم سال بشدت حساسیه و وقت دانش آموز با وجود محدودیت باید بین امتحان نهایی کنکور و المپیاد پخش شه چجوری میشه توازن پیدا کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

 افزایش تراز هزار در یک روز