خانه » مشاوره » برنامه ریزی و نحوه مطالعه » شاید مقصر خود ما باشیم!
 

شاید مقصر خود ما باشیم!

یک داستان پندآموز زیبا براتون آماده کردم که میتونید در درس خوندن و زندگی خود به کار ببرید.

شاید مقصر خود ما باشیم! کنکور95

مردی متوجه شد که همسرش خوب نمی شنود وشنوایی اش کم شده است. به نظرش رسیدکه همسرش باید سمعک بگذارد ولی نمی دانست این موضوع را چگونه به او بگوید . بدین خاطر نزددکتر رفت ومشکل را با او در میان گذاشت.

دکتر گفت برایاینکه بتوانی دقیق تر به من بگویی که میزان شنوایی همسرت چقدر است آزمایش ساده ای وجود دارد ابتدا در فاصله ۴متری او بایست وبا صدای معمولی مطلبی را به او بگو.اگر نشنید همین کار را در فاصله ۳ متری تکرار کن.بعد در۲متری وبه همین ترتیب تا بالاخره جواب دهد.این کار را انجام بده ونتیجه اش را به من بگو.

دانش آموز کنکوری

آن شب همسر ان مرد در آشپز خانه سرگرم تهیه شام بود وخود او دراتاق تلویزیون نشسته بود مرد از فاصله ۴متری پرسید عزیزم امشب شام چیداریم؟جوابی نشنید بلند شد ویک متر جلوتر رفت وپرسید عزیزم امشب شام چیداریم؟باز هم جوابی نشنید.باز هم جلوتر رفت وسوالش را تکرار کرد و برای سومین بار جوابی نشنید برای بار چهارم نزدیکتر رفت و با دست به شانه همسرش زد وپرسید عزیزم امشب شام چی داریم؟

زنش گفت:الان بار پنجمه  که میگم عدس پلو درست کردم مگه کری؟

خنده کنکوری

 بچه های خوب ریاضی صدی

مشکل ممکن است آن طور که ما فکر می کنیم در دیگران نباشد و شاید در خود ما باشد بدترین خطایی که مرتکب شده ایم توجه به خطای دیگران است در حالی که از خود غافل شده ایم…  

منبع : ریاضی صد

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  افزایش تراز هزار در یک روز