خانه » مشاوره » برنامه ریزی و نحوه مطالعه » شاید مقصر خود ما باشیم!
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما
 
.
 

شاید مقصر خود ما باشیم!

یک داستان پندآموز زیبا براتون آماده کردم که میتونید در درس خوندن و زندگی خود به کار ببرید.

شاید مقصر خود ما باشیم! کنکور95

مردی متوجه شد که همسرش خوب نمی شنود وشنوایی اش کم شده است. به نظرش رسیدکه همسرش باید سمعک بگذارد ولی نمی دانست این موضوع را چگونه به او بگوید . بدین خاطر نزددکتر رفت ومشکل را با او در میان گذاشت.

دکتر گفت برایاینکه بتوانی دقیق تر به من بگویی که میزان شنوایی همسرت چقدر است آزمایش ساده ای وجود دارد ابتدا در فاصله ۴متری او بایست وبا صدای معمولی مطلبی را به او بگو.اگر نشنید همین کار را در فاصله ۳ متری تکرار کن.بعد در۲متری وبه همین ترتیب تا بالاخره جواب دهد.این کار را انجام بده ونتیجه اش را به من بگو.

دانش آموز کنکوری

آن شب همسر ان مرد در آشپز خانه سرگرم تهیه شام بود وخود او دراتاق تلویزیون نشسته بود مرد از فاصله ۴متری پرسید عزیزم امشب شام چیداریم؟جوابی نشنید بلند شد ویک متر جلوتر رفت وپرسید عزیزم امشب شام چیداریم؟باز هم جوابی نشنید.باز هم جلوتر رفت وسوالش را تکرار کرد و برای سومین بار جوابی نشنید برای بار چهارم نزدیکتر رفت و با دست به شانه همسرش زد وپرسید عزیزم امشب شام چی داریم؟

زنش گفت:الان بار پنجمه  که میگم عدس پلو درست کردم مگه کری؟

خنده کنکوری

 بچه های خوب ریاضی صدی

مشکل ممکن است آن طور که ما فکر می کنیم در دیگران نباشد و شاید در خود ما باشد بدترین خطایی که مرتکب شده ایم توجه به خطای دیگران است در حالی که از خود غافل شده ایم…  

منبع : ریاضی صد

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شدو در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. علایق من فضا ،کهکشان ها ، مسایل نسبیت و سیاهچاله است.دیگرمهارت های من مهندس بهینه سازی و افزایش راندمان، داده کاوی،کنترل پروژه،طراح سایت، روانشناس،سخنران و. است. جهت مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس روی عکس پایین کلیک کنید.. با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * hamed.dalijeh@gmail.com

More Posts - Website - Google Plus

دی وی دی ریاضیات کنکور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور