خانه » جزوات کنکوری » شیمی » جزوه آرایش الکترونی اروبیتالی شیمی دوم دبیرستان
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما
 
.
 

جزوه آرایش الکترونی اروبیتالی شیمی دوم دبیرستان

رسم آرایش الکترونی به روش اوربیتالی برای دانش آموزان پایه دوم رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک آن هم در بخش اول کتاب درسی شیمی (۲) و آزمایشگاه از مباحث دشوار این کتاب برای دانش آموزان است. در این جزوه شیمی سایت ریاضی صد سعی اقدام به بیان شیوه جدیدی به منظور یاددهی رسم آرایش الکترونی عناصر به روش اوربیتالی کردیم که برای فراگیر سهولت فهم و یادگیری را به دنبال خواهد داشت. این مهم تنها به کمک رسم یک دیاگرام و با تأکید بر آرایش الکترونی بور صورت می گیرد.

جزوه آرایش الکترونی اروبیتالی شیمی دوم دبیرستان

نگارش دیاگرام بصورت عمودی و با رسم آرایش الکترونی بور در بالا آغاز می شود و سپس با تدریس همزمان اعداد کوانتومی چهارگانه با پیشرفتی رو به پایین ادامه می یابد، بطوریکه در پایین دیاگرام آرایش الکترونی به روش اوربیتالی تبدیل می شود.

دانلود جزوه آرایش الکترونی اروبیتالی شیمی دوم دبیرستان
برای دانلود فایل با لینک مستقیم از سایت ریاضی صد کلیک کنید.
 پسورد را تایپ کنید
فرمت فایل :pdf-zip حجم فایل :۰٫۷ مگ پسورد :www.riazi100.ir منبع:ریاضی صد

 

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شدو در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. علایق من فضا ،کهکشان ها ، مسایل نسبیت و سیاهچاله است.دیگرمهارت های من مهندس بهینه سازی و افزایش راندمان، داده کاوی،کنترل پروژه،طراح سایت، روانشناس،سخنران و. است. جهت مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس روی عکس پایین کلیک کنید.. با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * hamed.dalijeh@gmail.com

More Posts - Website - Google Plus

دی وی دی ریاضیات کنکور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور
پشتیبانی تلگرام