خانه » دبیرستانی » المپیاد » کتاب نظریه اعداد مریم میرزاخانی برای المپیاد
 

کتاب نظریه اعداد مریم میرزاخانی برای المپیاد

کتاب نظریه اعداد مریم میرزاخانی برای المپیاد

 

نظریه اعداد مریم میرزاخانی
نظریه اعداد مریم میرزاخانی

نظریه ی اعداد یکی از مهمترین مباحث المپیاد ریاضی می باشد. در این کتاب که مولف آن برای تمام ما نام آشنا هست خانوم دکتر مریم میرزاخانی می باشد. در این کتاب که قرار است از وبسایت ریاضی ۱۰۰ دانلود کنید ابتدا مبحث برای مخاطب در حد آشنایی اولیه توضیح داده میشه و سپس سراغ حل مساله و تقویت مهارت های حل می رود. نوشتار کتاب روان و ساده می باشد و برای مطالعه ی آن پیش نیاز زیادی لازم نیست. جز مواردی ساده مانند استقرای ریاضی یا اصل لانه ی کبوتری.

این کتاب را به تمام افرادی که قصد شرکت در المپیاد ریاضی دارند و یا عاشق ریاضی هستند توصیه میکنم. در ضمن راه حل تمرین ها و راهنمایی برای حل در آخر کتاب آورده شده است.

جهت دانلود کتاب های  متفرقه ریاضیات بیشتر و یا دانلود سوالات المپیاد ریاضی می توانید با کلیک مراجعه کنید.

نام کامل کتاب : نظریه اعداد

نویسنده : مریم میرزاخانی ، رویا بهشتی زواره

ناشر : انتشارات فاطمی

نوبت چاپ : چهارم ۱۳۸۴

زبان : فارسی

بنابردرخواست انتشارات فاطمی لینک دانلود حذف شد.
فرمت فایل :pdf حجم فایل ۶ مگ پسورد :www.riazi100.ir منبع:ریاضی صد

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  افزایش تراز هزار در یک روز