دی وی دی افزایش تراز هزار دی یک روز
خانه » دبیرستانی » اخبارآموزشی » شرایط بورسیه دانشگاه یاسوج برای رتبه های زیر ۲۰۰۰ کنکور
کانال تلگرام ریاضی 100

شرایط بورسیه دانشگاه یاسوج برای رتبه های زیر ۲۰۰۰ کنکور

شرایط بورسیه دانشگاه یاسوج
شرایط بورسیه دانشگاه یاسوج

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج گفت: به رتبه های برتر کنکور در این دانشگاه بورس تحصیلی اعطا می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه کهگیلویه و بویراحمد، شهاب الدین حاتمی در جمع خبرنگاران افزود: این بورس تحصیلی به کسانی که رتبه های برتر کنکور سراسری در گروههای آموزشی ریاضی و علوم انسانی را کسب کنند، اعطا می شود.

وی بیان کرد: داوطلبانی که دارای رتبه های پایین تر از ۱۰۰۰، ۷۵۰، ۵۰۰ مناطق سه گانه در گروه آموزشی علوم انسانی و رتبه های پایین تر از ۲۰۰۰، ۱۰۰۰ و ۵۰۰ مناطق یک تا سه گروه ریاضی در کنکور سراسری هستند مشمول این بورس خواهند شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: دانشجویان رتبه اول دوره کارشناسی دانشگاههای دولتی جامع یا صنعتی در مقطع کارشناسی ارشد نیز از بورس تحصیلی برخوردار می شوند.

حاتمی تصریح کرد: همچنین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی جامع یا صنعتی که رتبه اول را کسب کرده و دارای دو مقاله علمی و پژوهشی معتبر باشند در مقطع دکتری از مزایای این بورس‌های تحصیلی بهره مند می شوند.

وی ادامه داد: برگزیدگان المپیادهای دانش آموزی و دانشجویی، برگزیدگان جشنواره های علمی و همچنین برگزیدگان مسابقات قرآنی از دیگر افرادی هستند که می توانند از این بورس‌های تحصیلی استفاده کنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج عنوان کرد: این افراد از مزایای دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه نیز بهره مند خواهندشد.

حاتمی بیان کرد: در قالب این بورسیه و در هر نیم‌سال تحصیلی به دانشجویان مقطع کارشناسی ۱۰ میلیون، کارشناسی ارشد ۱۴میلیون و دکتری ۲۰میلیون ریال هزینه تحصیلی پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: تداوم اعطای این بورس منوط به عملکرد مناسب آموزشی دانشجو در طول مدت تحصیل است.

منبع : ریاضی ۱۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *