دی وی دی افزایش تراز هزار دی یک روز
خانه » دبیرستانی » المپیاد » دانلود کتاب المپیادهای ریاضی چین
کانال تلگرام ریاضی 100

دانلود کتاب المپیادهای ریاضی چین

دانلود کتاب المپیادهای ریاضی چین

(از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۰)

از سری مجموعه کتاب های آمادگی المپیاد ریاضی

المپیاد ریاضی چین

کم نیستند کسانی که ضمن برخورد با مساله های جالب و پیکارجو به ریاضیات علاقه مند شده اند.

رضایت خاطری که پس از حل مساله های پیکارجو دست می دهد، آنقدر پابرجاست که حتی سالیان متمادی نقش آن زدوده نمی شود. البته باید دانست که راه حل مساله ای جالب و با ارزش به ندرت به سادگی و بدون زحمت به دست می آید، بلکه حاصل ساعت ها تلاش فکری است. مسابقه های ریاضی، که امروزه بخش مهمی از فرهنگ ریاضی به شمار می آیند، منابعی غنی از چنین مساله های هستند. در حال حاضر، اکثر کشورهای جهان مسابقه های ریاضی در سطح ملی برگزار می کنند.

در کتابی که در ادامه قابل دانلود است، مساله های المپیاد ریاضی چین از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۰، در دو بخش “مساله ها” و راه حل مساله ها” آورده شده است. با اینکه مساله های این کتاب اغلب دشوارند، برای حل کردن اکثر آنها نیاز به استفاده از تکنیک های پیچیده نیست و تسلط بر روش های اصلی مساله حل کردن و شکیبایی و پیگیری ایده هایی که به ذهن می رسد کافیست.

مطالعه این کتاب برای دانش آموزان علاقه مند به شرکت در مسابقاتی از نوع المپیادهای ریاضی، دبیران، دانشحویان و سایر علاقه مندان مفید است.

دانلود کتاب المپیادهای ریاضی چین

در کتاب المپیادهای ریاضی چین (۲۰۰۰-۱۹۸۶) خواننده به‌خوبی با نوع مسئله هایی که در کشور چین برای گزینش اعضای تیم شرکت‌کننده در المپیاد بین‌المللی ریاضی مناسب دانسته می‌شوند، آشنا می‌شود. موفقیت‌ های خیره کننده کشور چین در المپیاد بین‌المللی ریاضی، دلیل علاقه افراد به آگاهی از نحوهٔ انتخاب دانش‌آموزان چینی برای شرکت در این مسابقه معتبر است.

ناشر : موسسه فرهنگی فاطمی

نوبت چاپ : دوم ۱۳۸۸

زبان : فارسی

تعداد صفحات : ۱۵۸

بنابردرخواست انتشارات فاطمی لینک دانلود حذف شد

 پسورد را تایپ کنید
فرمت فایل :pdf حجم فایل :۴ مگ پسورد :www.riazi100.ir منبع:ریاضی صد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code