دی وی دی افزایش تراز هزار دی یک روز
خانه » دبیرستانی » اخبارآموزشی » بالاخره کنکور سراسری حذف میشه یا نه ؟؟
کانال تلگرام ریاضی 100

بالاخره کنکور سراسری حذف میشه یا نه ؟؟

کنکور کی حذف میشه؟
کنکور کی حذف میشه؟
معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش، گفت: در حال حاضر در شورای عالی انقلاب فرهنگی بحث تقسیم بندی مناطق برای برپایی آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی در حال بررسی بوده و هنوز تصمیم قطعی درباره تغیییر نحوه برگزاری آن گرفته نشده است.
به گزارش افکارنیوز، معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش، گفت: در حال حاضر در شورای عالی انقلاب فرهنگی بحث تقسیم بندی مناطق برای برپایی آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی در حال بررسی بوده و هنوز تصمیم قطعی درباره تغیییر نحوه برگزاری آن گرفته نشده است.
علی زرافشان، در پاسخ به اینکه آیا امسال تغییری در نحوه برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی خواهیم داشت؟ اظهار کرد: شیوه برپایی کنکور در سال جاری برای ورود داوطلبان به مراکز آموزش عالی سراسر کشور تغییر نخواهد کرد و آزمون مذکور مانند سال گذشته در موعد تعیین شده برگزار می شود.کنکور سه سال دیگر حذف می‌شودوی در ادامه افزود: در حال حاضر بحث تقسیم بندی مناطق برای برپایی این آزمون در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال بررسی است و هنوز درباره تغیییر نحوه برگزاری آن تصمیم قطعی گرفته نشده است. براین اساس می توان گفت امسال هم کنکور با همان شرایط سال گذشته برپا خواهد شد.معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش، در خاتمه گفت: آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی درسال ۹۷حذف و داوطلبان براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها پذیرفته می‌شوند.
منبع:افکارنیوز

۴ نظرات

 1. سلام مهندس اینا یا نمیدونن یا خودشونو بخ ندونستن میزنن با معدلی شدن کنکور ضربه بزرگی به بچه های منطقه سه و خیلی ها میزنن این طرح خیلی هارو در نظر نگرفتهه و اصلا کارشناسانه نیست خدا همه رو به راه راست هدایت کنه

 2. salam
  man diplomam ro sale 89 gereftam
  aya mitunam sale 97 dar konkur sherkat konam????
  lotfan javab bedid
  mamnunam

  • سلام.
   بله میتونید شیما خانوم.
   کنکور هم حدف نمیشه نگران نباشید.
   فقط اگر فوق لیسانس بگیرید در بعضی رشته ها ممنوع میشین و سعی کنید بالاتر از لیسانس نروید اگر قصد کنکور دادن دوباره دارید.
   بیشتر بگین هدفتون چیه ؟؟ الان دانشجوی چه رشته و کدام دانشگاه هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *