دی وی دی افزایش تراز هزار دی یک روز
خانه » مشاوره » نابفه ی کردی که اسفند سربازیش تموم شد.
کانال تلگرام ریاضی 100

نابفه ی کردی که اسفند سربازیش تموم شد.

نفر اول گروه تجربی و نفر اول گروه زبان در سال 1388اهل جوانرود از یک خانواده کاملا معمولی

1946236f662d86241a459463c3aac113-425

دانشمندان سازمان سنجش فکرکردن تقلب کرده، چون صد درصد به سوالات جواب داده بود.و بنابراین تصمیم گرفتند امتحان جداگانه ای از این جوان نخبه بگیرند و باز هم به همه ی سوالات 100% جواب داد.

واما رتبه های دیگر…
رتبه 44 هنر سال۸۸ و همچنین قبولی مهندسی برق شریف در دو سال قبل از کنکور تجربی که حالا پزشکی دانشگاه تهران و امید هموطنانش است.

وی متولد  شهر جوانرود استان کرمانشاه است و در یک خانواده معمولی و شاید پایین تر از متوسط که توانسته این موفقیتها را کسب کند.

وقتي نتايج كنكور سراسري 88 اعلام شد، شايد كمتر كسي فكر مي‌كرد نفر اول گروه‌هاي تجربي و زبان‌هاي خارجي و چهل و چهارم رشته هنر؛ ديپلمه‌اي رياضي باشد كه به اميد خدمت به مردم محروم منطقه خود مي‌خواهد پزشك شود. رستگار رحماني فرزند خانواده‌اي 10 نفره است كه پدرش كارگر ساختمان و مادرش خانه‌دار است.

رتبه يك تجربي سال 88، اهل محله بهداري از شهر مرزي جوانرود با جمعيتي بالغ بر 50 هزار نفر است؛ از جايي كه مهم‌ترين امكاناتش پارك تفريحي تجهيز نشده‌اي است كه سينما، تئاتر، كافي شاپ، رستوران و… ندارد. نخبه جوان ما دوران متوسطه خود را در محله قرگه در دبيرستان معراج جوانرود سپري كرد و پس از آن در پيش‌دانشگاهي اديب جوانرود واقع در محله هلانيه ادامه تحصيل داد. او پس از پايان خدمت سربازي با چهار ماه فرصت مطالعه موفق شد با شركت در كنكور سراسري سال 1388 رتبه اول كشوري را در دو گروه آزمايشي علوم تجربي و زبان‌هاي خارجي از آن خود كند. دلايل تحصيل و درد دل‌هاي اين جوان كرمانشاهي كه توانسته است خيل عظيم حريفان را در ميدان رقابت كنار بزند و عنوان قهرمان ماراتن كنكور را با تحمل سختي‌ها و مشقات بسياري به دست آورد؛ شنيدني است… زماني كه داستان زندگي او را مي‌شنويد، انگار كه يك فيلم هندي ديده‌ايد، به خصوص زماني كه مي‌گويد: در يك انباري 2 در 3 متري درس مي‌خواندم.

رستگار: از اول بهمن سال گذشته؛ روزي هفت تا هشت ساعت مطالعه داشتم. بعد از ايام عيد اين ميزان مطالعه به روزي هشت تا 10 ساعت رسيد و در آستانه كنكور نيز روزي 12 تا 13 ساعت مطالعه داشتم. اساس كار را بر سه دوره مطالعه دروس پيش‌دانشگاهي و سال دوم دبيرستان در مرحله اول، دروس پيش‌دانشگاهي و سال سوم دبيرستان در مرحله دوم و جمع‌بندي قرار دادم.

بيشتر كجا درس مي‌خوانديد؟

رستگار: خانواده من يك خانواده پرجمعيت است و با خواهران و برادرانم زندگي مي‌كنم. پدرم كارگر و مادرم خانه‌دار است و بچه‌هاي ديگر هم يا در حال تحصيل در مدرسه يا در دانشگاه هستند. براي اينكه جايي داشته باشم كه دور از سر و صدا درس بخوانم مي‌رفتم انباري؛ يك اتاق كوچك 2 در 3.

از كتاب‌هاي آموزشي خاصي براي كنكور استفاده كرديد؟

رستگار: تنها از تست آزمون‌هاي سال گذشته، برخي كتاب‌هاي تست‌زني معتبر همراه با برنامه‌ريزي و تكرار و مرور دروس استفاده كردم و همه اينها را رمز موفقيت خود مي‌دانم.

كلاس يا آزمون آزمايشي چطور؟

رستگار: كلاس كنكوري وجود نداشت كه بروم اما در آزمون‌هاي آزمايشي كه هر دو هفته يك بار برگزار مي‌شد؛ شركت مي‌كردم و در همان آزمون‌ها نمرات خوبي به دست مي‌آوردم. هدفم كسب رتبه اول تا دهم بود. در هيچ كلاس كنكوري ثبت‌نام نكردم و با توجه به كمبود امكانات در محل زندگي‌مان رقابت با داوطلباني كه حداكثر امكانات در مراكز استان‌ها را داشتند؛ سخت بود.

چرا در ميان انبوه كلاس‌هاي خصوصي، معلم خصوصي، دوپينگ علمي و… در شهرهاي بزرگ، يك ديپلم رياضي از يك شهر كوچك، رتبه اول كنكور را به دست مي‌آورد؟

رستگار: انگيزه و تلاش. اين دو عامل رمز موفقيت دانش‌آموزان شهرهاي كوچك است. آنها اين انگيزه را دارند كه به موفقيت برسند و با وجود كمبود يا حتي نبود امكانات مناسب آموزشي و كمك آموزشي مي‌توانند به سطحي برسند كه قابل توجه است.

رستگار: اين براي خود من هم جاي سوال داشت و دارد. به من چيزي در اين باره نگفتند، فقط گفتند كه ضرورت دارد قبل از اعلام نتايج نهايي در اين آزمون دوباره شركت كنيد. به اعتقاد من اين موضوع تنها يك معني دارد و آن هم اين است نتيجه‌اي كه به‌دست آمده از راه ديگري به دست آمده و مربوط به من نيست.

شما هم در اين آزمون دوباره شركت كرديد؛ چرا؟

رستگار: اگر شركت نمي‌كردم نتايجم حذف مي‌شد، اما من شركت كردم گويا نتايج اين آزمون دوباره از آزمون سراسري بهتر شد و حتي درس‌هايي كه صددرصد نزده بودم را اين بار صد زدم.

رستگار: اينكه در سال‌هاي 82 تا 85 اقدام به شركت در كنكور نكردم دليلش براي خودم محفوظ بماند اما در سال 85 به دليل اعزام به خدمت سربازي نتوانستم به دانشگاه راه يابم در حقيقت در آن سال براي اولين بار در كنكور شركت كردم و آن زمان در رشته خودم يعني رياضي امتحان دادم و رتبه 30 كشور و دوم منطقه و سوم زبان‌هاي خارجي را كسب كردم اما به دلايل مشكلات شخصي (ترجيح مي‌دهم درباره‌اش حرف نزنم) نتوانستم به موقع ثبت‌نام كنم و زماني كه براي ثبت‌نام مراجعه كردم سنم از حد نصابي كه براي معافيت تحصيلي لازم است فراتر رفته بود و بايد به خدمت سربازي مي‌رفتم. بعد از اتمام خدمت سربازي يعني بهمن سال 87 بود كه اين بار براي كنكور تجربي شروع به درس خواندن كردم.

دوست نداشتي به جاي درس و دانشگاه كمك حال پدرت شوي؟

رستگار: شايد خودم هم دلم مي‌خواست اين كار را بكنم، در يك مقطعي مخصوصا بعد از سربازي فكر كردم درس را كنار بگذارم مخصوصا كه خب دو سال از درس و كتاب دور شده بودم، اما باور نمي‌كنيد پدرم خودش اين اجازه را به من نمي‌داد و مي‌گفت: من حداقل امكانات را برايت فراهم مي‌كنم تا درس بخواني.

با حذف كنكور موافق هستيد؟

رستگار: نه، اصلا؛ به نظر من كنكور بهترين معيار براي ارزيابي داوطلبان است و با حذف آن ديگر معياري براي سنجش دانش داوطلبان نداريم اگر قرار به حذف باشد به نظرم بايد براي كنكور جايگزين مناسب پيدا كنند؛ يك آزمون مناسب.

چه توصيه‌اي به داوطلبان سال آينده كنكور داريد؟

رستگار: به داوطلبان سال آينده كنكور توصيه مي‌كنم كتاب‌هاي درسي خود را به دقت مطالعه كنند و در كنكورهاي آزمايشي نيز شركت كنند. در ايران چند سال است كه كنكور، كتاب‌محور است و اگر دانش‌آموز تمام تلاش خود را بر روي كتاب متمركز كند موفقيت بيشتري به دست مي‌آورد.

و حرف پاياني؟

رستگار: كنكور تنها راه موفقيت در زندگي نيست، اما ارزشش را دارد افرادي كه يك‌بار در آن موفق نشده‌اند يك سال ديگر وقتشان را صرف كنكور كنند و پس از آن اگر موفقيتي در اين زمينه به دست نياوردند سراغ ساير توانمندي‌هاي خودشان بروند.

منبع-خانواده سبز

آره نابغه ها از اینجا میان 09658213679753278645

 

به خدا اگه خودتون بخواهین میتونین- وقت هم هست – دنبال این نباشین که من چی کم دارم و… دنبال این باشین که با این امکانات چطور بهترین رتبه را بیارم؟

و شادی ای که وقتی شریف و امیرکبیر و تهران و بهشتی و.. قبول شدی به خدا تکرار نمیشه

به خدا اشک شادی خواهید ریخت که چقدر آدم موفقی هستین

واینجا هم که مربوط به خودم هست 🙂

23062011610خرج پیامکی که دریافت کردین برای من 40هزارتومان  بود

برای شما رایگان 🙂

64 نظرات

 1. یه دوست

  سلام،خسته نباشیدوقتی آدم چنین نابغه هایی روبااین امکانات میبینه که موفق شدن باخودش میگه چرامن نتونم؟! واقعاعالی بود به نظرمن این بهترین مشاوره انگیزشی بودکه برای ما گذاشتین خیلی ممنون سپاس فراوان نمیدونم چه جورتشکرکنم…

  • سلام
   ممنون – آفرین – بهم انرژی دادین که با انگیزه ادامه بدم

 2. ممنون.عالی بود

  ولی واقعا تو این زمان کم میشه تو همچین دانشگاه هایی قبول شد؟

  کسی که تازه شوع کرده؟

  • سلام آرزو خانوم – خواهش میکنم
   موفق شدن در زمان کم بستگی به سزح فعلی شما و سطح توقع شما هم دارد اما
   4 ماه زمان کمی نیست

 3. فرزادآرام

  نحوه ی خرید جزوه ی فیزیک چطوریه؟

 4. سلام
  ی برنامه ی 4 ماهه واس کسی ک تازه شروع کرده میخوام
  البته بیزحمت

  • سلام
   از یکی از دو روش زیر اقدام کنید
   پیامک 100 به 09383350983
   پیامک 5 به 10006544013149

 5. دستخوش مهندس حال کردم یه پسگردنی به خودم که فقط دنبال بهانه ام

 6. سلام
  من وبتون رو دیدم خیلی خوشم اومد راستشو بخواین من درصد ریاضی و فیزیکم خیلی پایینه تو حد 30.40 درصد ولی عمومیام بالا هس 90.100 زیست وشیمی هم ب نسبت خوبه . ولی چون ریاضی وفیزیکم همیشه پایین هس ترازم خیلی میاد پایین میانگین ترازم 6000 هس . اگه میشه یکم راهنماییم کنید که واس ریاضی و فیزیک باید چیکار کنم اصلا چجوری شروع کنم ب خوندم و از چه کتابی استفاده کنم کلا چه مدلی بخونم؟؟؟؟؟
  ممنون میشم ازتون. اگه میشه پایین کامنتم ج بدید راستی مقطع تحصیلیم دوم تجربی هس .

  • مهندس دلیجه

   سلام شقایق خانوم ممنون
   با توجع به اینکه دوم تجربی هستین وقت زیاد هست برای بالا کشیدن ریاضی و فیزیک نگران نباشید-
   برای ریاضی کتاب خیلی سبز خوبه برای فیزیک هم نشرالگو-گاج سفید و خیلی سبز مناسب هستند.
   مبتکران هم خواستین بخونید-هندسه هم خوشخوان –
   تو این مقطعی که هستین سعی کنید بیشتر اختصاصی کار کنید تا اواسط سال سوم تست زیست و ریاضی و فیزیک و..بزنید- سال دیگه همین موقع ها به بعد برای نهایی سوم بخونید.یعنی الان اشکال نداره که دینی رو 50 بزنی یا کمتر- سعی کن اختصاصی خودتو به درصد بالا عادت بدی-کسایی که الان با اختصاصی بالا و عمومی کم 6000 میشن نزدیک کنکور خیلی راحت ازن جلو میزنن.
   وقتی سوالی را جوابش نمیدونید فکرکنید حتی شده تقلب کنید با نگاه کردن به جزوه اما با دست خودتون حل کنید- همیشه هم در فرآیند حل عدد آخر را بدست آورید.نگین اینجاش که راحته و ول کنین.چون باید دقت و مهارت محاسبات شما هم افزایش پیدا کنه!

 7. شاید فکرشو نکردین کسایی هم هستن که 50 هزار تومن هم براشون زیاده

  • مهندس دلیجه

   سام واقعا این کمترین قیمتی بود که میشد. اگه باز مشکل مالی دارین پیام بدین به موبایلم

 8. ممنون خیلی عالی بود یعنی میشه..اگه منم بخوام میتونم؟من امسال چهارم تجربی هستم کنکور دارم ولی اصلا امیدوار نیستم و میخوام واسه یال 94 خودمو آماده کنم که خیلیا میگن اشتباهه…

  • مهندس دلیجه

   خواهش میکنم- بستگی به استعداد شما داره اما 4 ماه میشه خیلی جهش ایجاد کرد- اصل کاری الان هست

 9. سلام من سال قبل یبار کنکور دادم ولی نتیجه ام خوب نبود پشت کتکور موندم.امسال هم امیدچندانی ندارم که بتونم ب رشته دلخواهم که داروسازی هست قبول بشم.
  چیکار کنم؟تواین 4ماه میتونم جبران کنم ونتیجه خوب بگیرم؟

  • مهندس دلیجه

   سلام باران
   تمرکز کنید روی عمومی ها – منابع زیاد نخونید- ازهرکتاب یک کتاب تست را انتخاب کنید(باتوجه به وقت کم) حتی برای دینی و ادبیات نداشتی هم اشکال نداره- مباحث حفظی و فرار را فعلا نخون- مباحث خاص را انتخاب کن نه همه را- تست ها را گلچین انتخاب کن مثل ستاره دار گاج – برای ریاضی و فیزیک تست زیاد کار کن-نا امید هم نباشه-تا به هدفت نرسیدی دست برندار

 10. سلام من این مطلبوکه خودم واقعامتحول شدم
  میدونیدبه چی رسیدم به این که منم میتونم مثل رستگاربشم
  پس به امیداینکه رتبه برترکنکورامسال بشم
  دعایادتون نره

  • مهندس دلیجه

   سلام نفیسه خانوم
   انشالا
   همه میتونن از خودشون نابغه بسازن

 11. سلام اقاي مهندس ممنون از زحمات شما. من كنكور 89 شركت كردم و در رشته مورد علاقه ام قبول نشدم و لي چون شرايط خوبي نداشتم رفتم دانشگاه. نميتونستم دوباره كنكور بدم. الان تصميم گرفتم در كنكور 94 شركت كنك چون خدا رو شكر شرايطم خيلي بهتره. لطفا راهنماييم كنيد. بايد از كي، چطور و با چه دروسي شروع كنم؟ به خاطر فاصله گرفتن از درسها كمي نگرانم.لطفا كمكم كنيد.
  بازم ممنون

  • مهندس دلیجه

   سلام سیمین خانوم
   خواهش میکنم خیلی خسته ام کرده ولی …
   الان دانشجو هستین یا نه؟؟میشه یکم در مورد وقتتون توضیح بدین که امسال کلاس دانگاه میرین یا نه و سال دیگه چطور و..؟

   • سلام.
    بله الان دانشجو پرستاري هستم. كلاس ندارم ديگه. ولي چون ورودي بهمن بودم سال آينده هنوز بايد از مهر تا اواسط دي صبحها تا ظهر برم بيمارستان كارورزي و اين ترم هم تا اواسط خرداد برنامم همينه.
    اما بقيه وقتم كاملا خالي هست.
    ممنون كه وقت ميذاريد واسه ما.

   • javabe mano nemidin! khastam telephoni bahatoon harf bezanam, behem vaght nadadin!
    🙁
    🙁

 12. سلام
  ممنون که*خواستن توانستنه *رو دوباره اثبات کردین

 13. گاهی خوشی گاهی غم

  سلام.خسته نباشین.ممنون ازگذاشتن چنین مطلبی اونم تو اضطراری ترین تایمی که همه دیگه واسه سال بعد فکرمیکنن.فقط تنها یه خواهش ازتون دارم میشه لطف کنید درصداو کارنامشو بزارین؟چون هرچقد تو سایتا گشتم نبود.اگه اینکارو بکنید واقعا از صمیم قلب ممنونتون میشم

 14. سلام آقا مهندس.من میخوام تو طرح مشاوره شما شرکت کنم.همون طوری که گفتید پیام هم دادم اما هیچ جوابی نیومده.

 15. پس کی درصداشو میزاری مهندس جان؟یه ماه گذشت.

  • مهندس دلیجه

   سلام به دلیل مشکلات مشاوره و کلاس حضوری و ضبط و همچنین اینترنت نداشتن نتونستم.شرمنده

 16. کسی که توی 4ماه تونسته رتبه برتر بشه حتما یه کم استعدادش از بقیه بیشتر بوده اونم با این امکانات کم
  بخدا من 15ماه دیگه کنکور دارم همش گیج شدم که چه درسی رو بخونم چطوری بخونم چند ساعت وقت بزارم اصلا خیلی سرگردون شدم .میشه معدل سال های تحصیلی اقای رستگار رو بگید

  • مهندس دلیجه

   زمان ایشون سال 88 معدل تاثیر مستقیم نداشت
   یعنی شک ندارم معدلش رو تاثیر ندادند و فقط کنکورش حساب شده است.
   بس تصمیم گیری با توجه به معدلش اشتباه هست.دیلمش هم ریاضی بود

 17. عیدهمگی مبارک

  سلام.ببخشین شما کی درصدای دکتر رستگاررحمانیو میزارین روسایت؟؟؟مابچه ها بیصبرانه منتظر انجام قولتون هستیم.مچکر ازسایت خوبتون

 18. با سلام…من امسال نهایی دادم ولی خیلی از نتایجش و تاثیری که تو درصدای کنکورم میذاره نگرانم.
  مینیموم نمره هایی که میگیرم رو میگم لطفا بهم بگید با این نمره ها درصدای کنکورمو چقدر باید بزنم تا تهران سراسری خوب مثل شریف و امیرکبیر و … قبول بشم.خیلی نا امید شدم مهندس چیکار کنم؟ 🙁
  حسابان:18/5
  فیزیک:18/5
  شیمی:17
  جبر:19/5
  دینی:19/5
  عربی:19
  زبان:20

  • مهندس دلیجه

   سلام
   نمرات شما خوبه مهندس 🙂
   نمرات نهایی خودم
   حسابان 19.75
   فیزیک 18.5
   شیمی 20
   جبر 19
   هندسه 19.5
   عربی 18.5
   زبان 19
   دینی 19.25
   زبان فارسی 14.75
   اینجوری بود فککنم
   بله میشه نگران نباش نمراتت خوبه

 19. سلام
  من خودم یه کرمانشاهیم
  درباره شهرستان های این استان واقعا میشه گفت جز ضعیف ترین شهرهاست از نظر امکانات به خصوص مناطق مرزی مثل گیلانغرب ،جوانرود، سرپل ذهاب و…. اما با این وجود این بچه ها یه چیز رو خوب یاد گرفتن واون اینه با تمام وجودشون تلاش می کنن باتمام وجودشون .کاری ندارن که فلان شخص داره تضمینی پزشکی میره یا کتاب فلان وفلان خوبه و… فقط از کمترین بهترین میسازن
  باجرئت می گم این اولین بار نیست مامی درخشیم وآخرین بار هم نخواهد من هم یک کُرد هستم وباتمام وجودم باردیگر کُرد هارا سرافراز خواهم کرد در کنکور96

  • مهندس دلیجه

   سلام
   آفرین
   به خدای موی تنم سیخ شد وقتی میخوندم
   غیرت پرمعنی کرد!!!

 20. با سلام من دارم میرم دوم دبیرستان واز اونجایی که اصلا تست زدن بلد نیستم واطرافیانم (که نمیدونم تو من چی میبینم که خودم نمیبینم)واسه کنکور توقع بالایی ازم دارن واین باعث شده که منم به خودم اعتماد پیدا کنم و بگم باید حد اکثر دورقمی کنکور شم واسه همین تصمیم گرفتم که به طور جدی از الان شروع کنم و واسه کنکور اماده سازی کنم میخوام شروع کنم تست بزنم مخصوصا ریاضی و فیزیک (چون رشته ریاضی رفتم ) ولی همونطور که گفتم اصلا بلد نیستم تست بزنم میشه شما راهنماییم کنید ؟؟؟چطور باید شروع کنم تست بزنم ؟ایا شما تکنیک تست زدن و حذف گزینه رو اموزش میدین ؟اگه نمیدین میشه یه استاد خوب رو معرفی کنین ؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  • مهندس دلیجه

   سلام سحر خانوم
   برادر من کجا و شما کجا اون داره موتورسواری میکنه الان همسن شماست 🙂
   خیلی خوبه آفرین حرفاتون قشنگ بود
   ببینید این تکنیک حذغ گزینه بنده استادش هستم خودم اما نمی توان گفت برای همه ی تست ها جواب میده
   مباحثی مثل تابع-مثلثات-حل معادله-انتگرال و برخی مباحث حد و مشتق جواب میده
   اما بقیه جاها همچین جواب نمیده
   شما باید روش مفهومی رو هم حتما یادبگیرید بعدش ردگزینه را درگیر اون مفهوم کنید
   حالا اینکه این کار را چطوری انجام بدیم و شروع کنیم تست را یک بجث جداست
   ببینید شما اول جزوه ی معلم خود و تمرینات کتاب درسی را بخونید
   بعدش بیااید درسنامه ی کتاب تستی که دارید را بخونید
   بعدش این عمل باید 30% کل زمانت را بگیره-یعنی چی؟
   یعنی اگه خواستی 3 ساعت ریاضی بخونی باید طوری بخونی که 50دقیقه جزوه و کتاب درسی بخونی و در 2ساع باقیمانده تست هاشو بزنی از کتاب تستت
   این رو برای هر مبحث باید بالانس کنی خودت به تجربه دستت میاد
   خب حالا فرضا این 50 دقیقه تموم شد و میخواییم تست را شروع کنیم
   تست ها را تکی تکی نزن و زیاد زیاد هم نزن حدودا 10تا 10تا بزن
   حالا اینکه چرا اینکار رو کنیم تکی تکی شما مثلا گزینه ب میزنی بعدش میبینی ج هست
   دیگه ذهنت نمیتونه زوربزنه دوباره حل کنه چون جواب رو دیدی
   50تا 50 هم بزنی ممکنه درسوال 1تا 10نکاتی یادبیگیری که در 10تا 50 به دردت بخوره و الکی باعث شده یک اشتباه رو چندبار تکرار کنی
   خسته شدم از تایپ:)
   بعد باز تست زد تست های غلط و نزده را جواب را گاه نکن دوباره بشین فکر کن روشون تا 10دقیقه
   باز دیدی نمیتونی پاسخ تشریحیش رو گاه کن حتما لازم نیست روش مولف کتاب رو یادبگیری
   هرجوری که خودت راحت تری با اون برو جلو
   نکته ی بعدی در تست زدن علامت دار کردن تست هاست که بعدا مرور کنی
   از هر 100تست باید حدود 35 تست را علامت دار کنی برای مرور
   چه تست هایی باید علامت دار بشوند؟؟
   تست های غلط زده شده-تست های نزده-تست های مهم از نظر خودت
   طوری باید علامت بزنی که این 35تارو که دیدی اون 100تا دوره بشه
   پس ممکنه یک تست آسونم علامت بزنی ها!!!
   حالا بیشتر تاکید شما فکر کنم اینه که آقاجان من چطوری هر یک دونه تست راحل کنم؟
   چطوری با گزینه ها بازی کنم؟ و چطوری زود به جواب برسم و..
   این بیشتر به مبحثی که کار میکنی هم ربوط هست اما ولی میشه توصیه های کلی کرد که من الان خسته شدم))

 21. کرد یعنی غیرت بیشتر استعدادهای ایران مال کرمانشاه ولی کمترین امکاناتو داره …

 22. سلام . واسه ارشد هم برا ما دانشگاه آزادیا چیزی دارین مهندس ؟

  • مهندس دلیجه

   سلام
   بهاره خانوم بفرمایید چه رشته ای هستید؟ وبرای چه دروسی؟

 23. سلام و خسته نباشید:) سایته شما کلی روحیه بم داد و از فردا شروع میکتم من کنکوریه 94 هستم و معدل کتبیم 12.72 شده اگه واقعا تلاش کنم میتونم رشته های خوب شهر های خوب قبول شم یا نه؟جواب بدید توروخدا

  • مهندس دلیجه

   سلام مرسی
   خیلی خوبه خوشحال شدم
   بله ولی باید خیلی تلاش کنید
   چه رشته ای هستید شما؟

 24. موفق باشید آقای دکتر

 25. سلام
  مهندس راستش من دوم تجربی ام خودم دانش اموز خوبیم و میانگین ترازامت 6500
  شهرمون تقربن یه شهر محرومه هدفم اینه که دانشگاه تهران پزشکی بیارم پشتکار و امکانات زیادی ندارم لطفن کمکم کنید ممنون

  • مهندس دلیجه

   سلام الهه خانوم
   چشم شما به موبایل بنده پیامک بدین در خدمتم
   09383350983

 26. ولی این خیلی نامردی هستش:-(

 27. سلام مهندس عزیز
  خوب هستید
  بنده امسال کنکور دارم و متاسفانه به دلایلی نتونستم هیچکدوم از درس هامو بخونم و الان به فکر افتادم تا کنکور بدم واقعا هول کردم کتاب هام هم متاسفانه یادداشت ها کامل نیست
  اگر ممکنه بفرمایید برای کنکور چه منابعی پیشنهاد میدید هم بیشتر توضیحی و تفسیری باشه
  برای تمام دروس
  و به نظرتون اول کدوم سال رو شروع مطالعه کنم؟!
  سه سال رو با هم بخونم کافیست؟
  واقعا لطف میکنید ممنونم ازتون

 28. سلام خسته نباشید مهندس

  من دوساله پشت کنکورم و هیچی نخوندم بخاطر مشکلاتی که داشتم
  و ازالان شروع کردم اگه روزی 15 ساعت مطالعه مفید داشت باشم
  میتونم رتبه 2000بیارم؟
  توروخدا لطفاراهنماییم کنین

 29. سلام نفر اول کنکور تجربی سال ۹۶ قطعا یک دختر از اورامانات در استان کرمانشاه خواهد بود و از رستگار هم با استعدادتر خواهد بود

 30. سلامن من امسال یازدهم تجربی و توی یه مدرسه عادی میخونم و با توجه به این که نظام و کنکور عوض شده کمی میترسم و امیدمو از دست میدم و همچنین میخوام از الان همه تلاشمو برا کنکور بذارم تا پزشکی تهران قبول شم ولی نمیدونم چیکار کنم و سردرگمم راهنماییم کنید لطفا

  • من خودمم مدرسه عادی درس خوندم و تونستم موفق بشم. وقتی مدرسه عادی هستی نکته ای که باید رعایت کنی فقط با چندشاگرد اول در ارتباط باشید. هم بیرون مدرسه و هم داخل کلاس صندلی های همسایه اونها باشی.
   همچنین در مورد نظام جدید شدنم نگران نباش. شرایط برای همه یکسان است.
   کانال تلگرامیم عضو شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code