دی وی دی افزایش تراز هزار دی یک روز
خانه » مشاوره » برنامه ریزی و نحوه مطالعه » دوپینگ کردن برای درس خواندن با میوه های ارزون
کانال تلگرام ریاضی 100

دوپینگ کردن برای درس خواندن با میوه های ارزون

میوه های سرحال کننده برای درس خواندن ؟

اگر بعد از خوردن نهار یا شام خیلی خواب آلود میشین و حس درس خوندن ندارین و همش چرت میزنین توصیه میکنم این مطلب ریاضی صد را حتما بخونید. با توجه به اینکه اغلب دانش آموزان در طول روز این وضعیت را تجربه می‌کنند معمولا به فکر چاره‌ای برای رفع خستگی و خواب‌آلودگی خود می‌افتند و به دنبال راه‌حلی برای کسب مجدد انرژی هستند. سایت اینترنتی هلث می‌ آپ، در یک مقاله جدید فهرستی از انرژی‌زا‌ترین میوه‌ها را منتشر کرده‌ است که می‌توانند شما را دوباره شنگول کنند. این میوه‌های انرژی‌زا را در اینجا با خواصشون لیست کردیم: 

برای تقویت زبانتون اسم انگلیسی میوه ها را هم روش نوشتم (حامد دلیجه)
خواص میوه ی موز

موز: تمام مربیان ورزشی توصیه می‌کنند که پیش از شروع تمرینات، یک عدد موز بخورید. موز منبع غنی از کربوهیدرات‌هاست و در راس فهرست میوه‌های انرژی‌زا قرار دارد.
خواص میوه ی هندوانه

هندوانه: خوردن این میوه، طراوت و شادابی ایجاد می‌کند و منبع غنی از ویتامین C است. همچنین هندوانه ذخیره آب فوق‌العاده‌ای است که مانند یک آبادی در وسط بیابان، امیدوارکننده است.
خواص میوه ی سیب

سیب: این میوه از منابع غذایی بسیار مهمی است که می‌تواند به آرامی انرژی در بدن آزاد کند و همچنین سرشار از ویتامین C، B و پتاسیم که انرژی مورد نیاز بدن را تامین می‌کند.
خواص میوه ی پرتقال

پرتقال: این میوه نیز «نیروگاه» انرژی و ویتامین C است. به علاوه پرتقال حاوی مقادیر قابل توجهی فسفر، مواد معدنی و فیبر خوراکی است که به بهبود فعالیت‌های سالم بدن کمک می‌کند.
خواص میوه ی انبه

انبه: این میوه اصطلاحا شاه‌میوه‌ها نامیده شده است و سرشار از ویتامین‌های B و C، کلسیم، پتاسیم، روی، فولیت و پروتئین است.
خواص میوه ی آواکادو

آووکادو: این میوه نیز هر چند حاوی ذخایر قابل توجه چربی است اما چربی آن از نوع خوب است و از جمله میوه‌هایی است که به عنوان یک تقویت‌کننده انرژی، می‌توان روی آن حساب کرد.

منبع : ریاضی صد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *