خانه » پرواز با ریاضی » بازی و ریاضی » بازی ریاضی آنلاین باربی ، تقویت محاسبات ذهنی
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما
 
.
 

بازی ریاضی آنلاین باربی ، تقویت محاسبات ذهنی

بازی ریاضی آنلاین باربی ، تقویت محاسبات ذهنی

 

این بازی ریاضی آنلاین محاسبات جمع و تفریق و ضرب و.. به ظاهر ساده هست ولی خب مدت زمانش محدود هست و بصورت صحیح غلط است و شما باید بگویید معادله ای که میگه درست هست یا خیر. در صورت اینکه در مدت زمان مناسب بازی را تموم کردید وارد مرحله ی بعدی میشین و همینجوری ادامه داره. انجام این بازی میتونه به تقویت محاسبات ذهنی شما کمک کنه.

در ضمن در این بازی میتونید از روش جمع ارقام من هم استفاده کنید که خیلی کمک کننده هست. برای آشنایی با روش جمع ارقام من این فیلم ها را ببینید.

فیلم ۱

فیلم ۲

فیلم۳

اگر بازی زیر برای شما پخش نمیشه و کادر خاکستری می بینید گوشی یا کامپیوتر شما فلش پلیرندارد.

منبع : سایت خارجی جوکری کیدز

 

برای اینکه بازی های آنلاین ریاضی دیگر سایت ریاضی ۱۰۰ را بازی کنید. لینک داده شده کلیک کنید.

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دی وی دی ریاضیات کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور
  افزایش تراز هزار در یک روز