خانه » همکاری
برگزاری همایش ریاضی در شهرشما

همکاری

وبسایت ریاضی ۱۰۰ جهت ارایه محصولات کاملا مفهومی و تکنیکی به  دانش آموزان و داوطلبین کنکور در حال تکمیل پکیج  دی وی دی های ریاضیات و  فایل های صوتی مشاوره های کارآمد می باشد.

موسسه ریاضی صد آماده همکاری با کلیه:

  • موسسات
  • کتاب فروشی ها
  • معلمین
  • مدیران 
  • رتبه های برتر
  • دانش آموزان 

 

کلیه محصولات و خدمات ما به صورت کلی و با قیمتی کمتر در اختیار نمایندگان قرار میگیرد که می توانند اقدام به فروش آن کنند. درصد تخفیف نمایندگان بر اساس حجم خرید آن ها می باشد.

برای دریافت نمایندگی عبارت “اخذ نمایندگی” را به شماره زیر پیامک دهید:

sms 09383350983

( با شما تماس خواهیم گرفت)

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دی وی دی ریاضیات کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دی وی دی ریاضی کنکور
  افزایش تراز هزار در یک روز