خانه » مشاوره » برنامه ریزی و نحوه مطالعه » روش مطالعه درس های تخصصی کنکور تجربی
 

روش مطالعه درس های تخصصی کنکور تجربی

همه از اهمیت دروس تخصصی در هر رشته ای اطلاع داریم. و در رشته ی تجربی نیز این دروس اهمیت به سزایی را در قبولی شما در رشته های تاپ دارند. در این بخش از وبسایت ریاضی صد یک فایلی آماده کرده ام که درس به درس نحوه ی مطالعه دروس رشته ی تجربی آورده شده است. همچنین به برخی باورهای غلط در مورد اهمیت دروس نیز اشاره کرده ایم. به عنوان مثال در کنکور تجربی:

روش مطالعه درس های تخصصی کنکور تجربی

داوطلبی که ریاضی را ۱۰۰ میزنه و بقیه را ۰ میزنه رتبه ی منطقه ۱ داوطلب ۷ هزار میشه.

و اگر داوطلبی زیست را ۱۰۰ بزنه و بقیه را ۰ بزنه رتبه ی منطقه ۱ داوطلب ۱۳ هزار میشه.

جالبه نه ؟؟ خودتون برین تخمین رتبه های سایت کانون را امتحان کنید. تعجب خواهیدکرد. نکته این هست که درسته ضریب زیست به ظاهر زیاد هست ولی این ضرایب در تراز ضرب می شود و نه درصد. قبلا حامد دلیجه  در ریاضی ۱۰۰ بصورت کامل در مورد تاثیر زیاد ریاضی به نسبت زیست صحبت کرده است.

در ادامه این فایل ۵ صفجه ای را دانلود کنید.

مطالعه دروس تخصصی رشته تجربی

راستی شاید بد نباشه به عنوان زنگ تفریح جدال این دو دانشمند ریاضی دان در مورد فضا را ببینید. من هردوشون را دوست دارم 🙂

دو حریف در رینگ !- تایسون در برابر گرین


دانلود ویدیو

منبع : ریاضی صد

مهندس حامد دلیجه

مهندس دلیجه

متولد ۱۳۷۰ هستم. در سال ۸۸ رتبه ی کنکورم ۲۲۵ رشته ریاضی شد و در سال ۹۲ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیرگرفتم. درصد ریاضی کنکورم ۱۰۰ هست و از ۱۹سالگی به تدریس ریاضی و مشاوره کنکور مشغولم. به نجوم علاقه دارم. طراحی سایت بلدم. در تفکر سیستمی و مذاکره هم دستی دارم. رمان می نویسم. ترجیح می دهم در ۳۰دقیقه ۱۹ بگیرم تا اینکه در ۹۰ دقیقه ۱۹٫۵ بگیرم. اعتقاد دارم برای اینکه خلبان خوبی باشی لازم نیست موتور سوار خوبی باشی. اگر چیزی که من درس می دهم را مدرس دیگری بتواند تدریس کند مطمئن باشید تدریس کنکور را رها خواهم کرد. مطالعه توضیحات DVD ریاضی ومشاهده نمونه تدریس با یک تماس چند دقیقه ای مسیر رتبه ی برتر شدن را به ما بسپارید call: ۰۹۳۸۳۳۵۰۹۸۳ درصورت اینکه پاسخ ندادم و سرکلاس بودم پیامک بدین تا هماهنگ کنیم. * متن کامل زندگی نامه ی من

More Posts - Website

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  افزایش تراز هزار در یک روز